Balistyka dla snajperów. Praktyczny poradnik w.3

  • Cena netto: 92,29 zł 96,90 zł

Balistyka dla snajperów.
Praktyczny poradnik

rok wydania: 2024, wydanie trzecie, uaktualnione i rozszerzone
ilość stron: 370
ISBN: 978-83-01-23342-6
format: 16,5x23,5cm
oprawa: miękka

Opis
Najnowsza pozycja z zakresu obronności i bezpieczeństwa poświęconą strzelectwu, autorstwa wybitnego teoretyka i praktyka w tej dziedzinie – profesora dra hab. inż. Jerzego Ejsmonta. nowe wydanie bardzo popularnej na rynku książki. Jest to jej już III wydanie (uaktualnione i rozszerzone). W nowym wydaniu książki będzie można przeczytać m.in., pogłębione, praktyczne informacje dotyczące między innymi: balistyki wewnętrznej, balistyki zewnętrznej, balistyki końcowej, celowników optycznych, termowizyjnych i noktowizyjnych, fizjologii widzenia w warunkach słabego oświetlenia, balistyki zewnętrznej pocisków kal. 22 LR. Jest to uaktualniony, praktyczny i unikatowy poradnik – kompendium wiedzy dotyczące balistyki i strzelectwa.

Autorem wydania III poradnika Balistyka dla snajperów (…) jest prof. dr hab., inż. Jerzy A. Ejsmont: - prof. Politechniki Gdańskiej,kierownik Zakładu Pojazdów Wydziału Mechanicznego PG - poza mechaniką wykłada m.in. BROŃ I BALISTYKĘ, TECHNIKI PRZETRWANIA - od lat szkoli snajperów wojskowych i policyjnych w PL i UE - jest wielokrotnym medalistą i zwycięzcą zawodów „LONGSHOT”, „Sniper Mission”, „Tactical Sniper”, a także jest nadal czynnym strzelcem sportowym.

Publikację tę kierujemy przede wszystkim do strzelców sportowych, snajperów, strzelców wyborowych wojska i policji, myśliwych oraz osób interesujących się bronią palną. Równocześnie publikacja weszła już do kanonu lektur obowiązkowych na kierunkach uczelni z wykładanymi przedmiotami dotyczącymi obronności, balistyki oraz na profesjonalnych kursach strzeleckich, jako główny podręcznik balistyki.