Kompendium SPECIAL OPS 2022

  • Dodaj recenzję:
  • 2183
  • Producent: Grupa Medium
  • Cena netto: 36,94 zł 39,90 zł

Przezorny zawsze przygotowany! - ta życiowa maksyma obejmująca wielu aspektów codzienności dotyczy także planowania działań z wyprzedzeniem. Dlatego już teraz możecie przygotować się do nadchodzącego 2022 roku - tradycyjnie przygotowaliśmy dla Was KOMPENDIUM SPECIAL OPS. W tym roku na okładce terminarza znalazł się operator Jednostki Wojskowej AGAT, która w tym roku obchodzi 10-lecie sformowania.

KOMPENDIUM to nie tylko organizer, ale również źródło wiedzy o jednostkach specjalnych, operacjach i niezwykłych ludziach oraz szeregu innych zagadnień związanych ze „specjalsami”. Nie sposób wymienić całej tematyki, która znalazła się na kartach Kompendium SPECIAL OPS 2021, ale warto wspomnieć przede wszystkim o kilku ważnych tematach.

Co znajdziecie w środku terminarza?

Szereg mini-artykułów będzie dotyczył historii operacji specjalnych - zarówno współczesnych, jak i tych z dalszych okresów historii. W Kompendium znajdziecie także krótkie artykuły dotyczące historii broni, a także tematyki antyterrorystycznej. Nie zabraknie także porad z zakresu survivalu - prawidłowego reagowania w sytuacjach kryzysowych różnego rodzaju, zachowania podczas katastrof naturalnych, w tym udzielania pomocy w przypadku porażenia piorunem, zatruć, oparzeń i różnego rodzaju zranień. 


Dodatkowo znajdziecie informacje o wyposażeniu indywidualnym, narzędziach i środkach do konserwacji broni, optyce i karabinach precyzyjnych, szkoleniach specjalistycznych, odzieży do stosowania w ekstremalnych warunkach i oporządzeniu.