Horyzont zdarzeń

  • Dodaj recenzję:
  • 1631
  • Producent: ENDER
  • Autor: Vladimir Wolff
  • Cena netto: 38,00 zł 39,90 zł
Patronat Special Ops

Tom V Cyklu "Stalowa kurtyna"
Horyzont zdarzeń

premiera: 9 października 2013
ISBN: 978-83-62730-44-5
stron: 592
format: 14,4x20,7cm
oprawa: miękka ze skrzydełkami


Opis
Wolff znów zabiera nas na współczesne pole walki, gdzie stajemy się świadkami epickich bitew w bezwzględnej, światowej wojnie i jak zwykle oszałamia skalą opisywanych wydarzeń.
Arkady Saulski, dziennikarz wGospodarce.pl
 
Luksusowy wycieczkowiec, piękne Rosjanki, seksowna Amerykanka i kapitan Wojska Polskiego Andrzej Wirski.

Wizja potężnej, nowoczesnej Rosji, marzenia o Emiracie Kaukaskim i koszmar trzeciej wojny światowej.

Starcia najpotężniejszych armii od Władywostoku po Gdańsk, najnowocześniejsza technika w służbie najbardziej pierwotnych instynktów. Szeregowcy, generałowie, agenci wywiadu, cywile – bohaterowie straceńczych akcji i ofiary nuklearnych eksplozji.

W najnowszej powieści Vladimir Wolff po raz kolejny udowadnia, że nie ma sobie równych i z niebywałym rozmachem kreuje obraz świata na krawędzi zagłady... lub nowej ery. Zapraszamy na pokład m/s „Valkiria”, na rejs ku nieodległej przyszłości...


Fragment
"Patrząc z perspektywy czasu, nawet najbardziej uważny obserwator sceny politycznej nie dostrzegłby symptomów nadciągającej zagłady. Oczy świata zwracały się w stronę południa, gdzie jak do tej pory prezydentowi Baszirowi al-Asadowi nie udało się zdławić rebelii. Niepokój utrzymywał się na granicach Izraela, ale to żadna nowość, i w targanym rozruchami Pakistanie. Prawie bez zmian była sytuacja w Grecji i Hiszpanii – marsze, strajki i rozruchy idealnie wkomponowały się w pejzaż życia codziennego. Napięcie pierwszy wyczuł niejaki Harold Abbott noszący pseudo- nim „Magnus”. Jako medium..."


    Patronat Special Ops