Encyklopedia pistoletów i rewolwerów

  • Dodaj recenzję:
  • 120
  • Producent: DEBIT
Encyklopedia pistoletów i rewolwerów powstała z myślą o osobach uprawiających strzelectwo sportowe, miłośnikach i kolekcjonerach broni oraz funkcjonariuszach służb zajmujących się obronnością kraju, pilnowaniem porządku publicznego i ochroną osób oraz mienia.
Encyklopedia pistoletów i rewolwerów, Hartink A. E., oprawa: twarda z obwolutą, format: 21.0x30.0cm, ilość stron: 448, rok wydania: 2009, ISBN: 83-7167-181-4
 

Encyklopedia pistoletów i rewolwerów powstała z myślą o osobach uprawiających strzelectwo sportowe, miłośnikach i kolekcjonerach broni oraz funkcjonariuszach służb zajmujących się obronnością kraju, pilnowaniem porządku publicznego i ochroną osób oraz mienia. Książka zawiera szczegółowe informacje o najbardziej znanych producentach i markach broni z całego świata, precyzyjne dane techniczne i opisy wybranych modeli krótkiej broni palnej z XIX i początku XXI wieku, obszerne, podane w porządku alfabetycznym hasła, omawiające najważniejsze parametry i rozwiązania techniczne broni, uzupełnione barwnymi ilustracjami.