Kategorie

Koszulka z wizerunkiem Generała Sosabowskiego

  • Kod: 1989
  • Wydawca: PW BARTOS
  • Cena: 60,00 zł
    • rozmiar
  • Poleć produkt
Koszulka z wizerunkiem Generała Sosabowskiego

Nasze koszulki patriotyczne tworzymy w dwóch celach. Po pierwsze, by nasi klienci mogli przy ich pomocy pokazać swoją miłość dla Ojczyzny. Po drugie – żeby upamiętnić tych, którzy na naszą pamięć zasługują. Jedną z takich osób jest bohater dwóch wojen i wybitny dowódca wojskowy, generał Stanisław Sosabowski.

Wojenne losy generała Sosabowskiego można określić jako pasmo sukcesów zakończone spektakularną i całkowicie niezawinioną przez niego klęską. Ten wybitny dowódca, chociaż kochany przez swoich podwładnych, swoją niezłomną postawą oraz wybuchowym temperamentem naraził się wojskowym postawionym wyżej od niego. Sztucznie wywołany konflikt praktycznie zakończył jego karierę w armii, a jego samego skazał na lata poniżeń oraz zapomnienie.

Jak wszystkie dostępne w naszej ofercie produkty, tak również koszulka z wizerunkiem generała Sosabowskiego została wykonana z pełną starannością. Do jej uszycia użyliśmy bawełny o gramaturze 190 g/cm, a nadruk wykonaliśmy metodą sitodruku, dzięki której grafika nie blaknie oraz nie pęka i na długo zachowuje estetyczny wygląd.