Kategorie

Koszulka Patriota z Orłem w tle

  • Kod: 1971
  • Wydawca: PW BARTOS
  • Cena: 60,00 zł
    • rozmiar
  • Poleć produkt
Koszulka Patriota z Orłem w tle

Zapożyczony z greki, łaciński termin “patria” oznaczający “ojczyznę” był znany w Polsce już w średniowieczu. Słowo przez wieki ewoluowało i zyskało wiele form w poszczególnych częściach polskiej mowy. Między różnymi wariantami również “patriotę”. Rzeczownik, którego definicję łatwo sprawdzić, ale którego znaczenie rozumie niewielu.

Patriota to nie tylko ktoś, kto kocha swój kraj, ale kto swoimi czynami i postawą tę miłość potrafi udowodnić. W dzisiejszych niłatwych czasach to słowo specjalnie zyskuje na znaczeniu, dlatego zdecydowaliśmy się umieścić je na naszej koszulce! Tłem dla patrioty został Orzeł – godło, które od wieków towarzyszy Polsce zarówno w trudnych, jak i chwalebnych momentach oraz współtworzy polską tożsamość.
Jednym ze sposobów wyrażania szacunku zarówno dla wartości patriotycznych, jak i dzielących nasze poglądy klientów, jest dbałość o najwyższą jakość produktów. Między innymi w tym celu do tworzenia naszych koszulek wykorzystujemy najlepszej jakości bawełnę oraz metodę sitodruku.

Koszulka posiada gramaturę 190 g/cm i jest w 100% bawełniana.

Nadruk na koszulce wykonany jest tradycyjną metodą sitodruku co powoduje że jest on trwały, odporny na wielokrotne pranie, kolory nadruku nie robią się wyblakłe a farba nie pęka.