Categories

Koszulka Godło Rzeczpospolita Polska

  • Code: 1967
  • Wydawca: PW BARTOS
  • Price: 60.00 zł
    • rozmiar
  • Tell a friend
| more
Koszulka Godło Rzeczpospolita Polska

Polskie godło
ma długą i piękną tradycję. Orzeł bielik zdobił tarcze rodu Piastów już w XII wieku, a później, po objęciu przez nich władzy królewskiej, stał się symbolem całego kraju. Przez wieki Orzeł Biały przechodził różne perturbacje. Zaborcy pozbawiali go korony, czasem Orzeł spoglądał w lewo, a nie w prawo. Jego wizerunek jednak trwał w świadomości Polaków i przynosił im otuchę w najtrudniejszych chwilach.

Obecnie polskie godło zdobi szkoły, urzędy i biura, a także, na naszych koszulkach, pierś każdego patrioty! Znaczenie oraz historia polskiego Orła sprawiły, że zdecydowaliśmy się uczynić z niego bohatera naszych koszulek.

Tworząc nasze koszulki staraliśmy się dbać o każdy detal i musimy nieskromnie przyznać, że efekt jest bardziej niż zadowalający, co potwierdzają pozytywne opinie naszych klientów. Do uszycia koszulek użyliśmy najwyżej jakości bawełny o gramaturze 190 g/cm. Wszystkie nadruki na koszulkach zostały wykonane tradycyjną metodą sitodruku, która daje trwały efekt odporny na uszkodzenia mechaniczne, pranie w pralkach oraz promieniowanie UV.

Koszulka posiada gramaturę 190 g/cm i jest w 100% bawełniana.

Nadruk na koszulce wykonany jest tradycyjną metodą sitodruku co powoduje że jest on trwały, odporny na wielokrotne pranie, kolory nadruku nie robią się wyblakłe a farba nie pęka.